KRS: 0000480202

KRS: 0000480202

Studia podyplomowe oraz cykl szkoleń edukacyjno-doradczych
Stowarzyszenie Afazja > Aktualności > Studia podyplomowe oraz cykl szkoleń edukacyjno-doradczych

Studia podyplomowe oraz cykl szkoleń edukacyjno-doradczych

❤Stowarzyszenie Afazja serdecznie zaprasza logopedów oraz studentów logopedii do udziału w projekcie pn. „Studia podyplomowe oraz cykl szkoleń edukacyjno-doradczych” jako Doradcy Stowarzyszenia❤

👈Poszukujemy dziewiętnastu zaangażowanych i kreatywnych osób, które chcą wspierać osoby z afazją,

👈Doradcy uczestniczyć będą w cyklu pięciu szkoleń przygotowujących do pracy z osobami z afazją:

Praktyczna diagnoza i terapia osób dorosłych z afazją, Dyzartria, Diagnostyka neurologopedyczna osób dorosłych po uszkodzeniach mózgu, Trening umiejętności pragmatycznych oraz odbioru informacji, Emisja głosu.

👈Wybrani studenci oraz absolwenci logopedii, wyróżniający się zaangażowaniem i umiejętnościami, będą mieli możliwość uczestnictwa w studiach podyplomowych z zakresu neurologopedii, które zostaną wybrani przez komisję wewnętrzną.

👈Obowiązki Doradców: prowadzenie terapii, udzielanie wsparcia i porad osobom z afazją oraz ich rodzinom.

Warunki udziału: Wykształcenie lub studia z zakresu logopedii. Zaangażowanie i chęć pomocy innym. Umiejętność pracy w zespole. Chęć rozwoju i nauki.

☎Jak się zapisać: Zapisy prowadzone są pod numerem telefonu: 693 295 202 lub drogą mailową na adres: stowarzyszenie.afazja@o2.pl.

Spotkanie organizacyjne: Serdecznie zapraszamy na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się w poniedziałek, 6 maja o godzinie 19:00. Miejsce spotkania: Klub Seniora „Batory”, os. Stefana Batorego 38e w Poznaniu.

TOP